KUPUJ MÉNĚ, ALE LÉPE.

MYŠLENKA

Měnící se podmínky na trhu dle motta  "kupujte méně, ale lépe", nové úvahy směřující k multifunkčnosti a v neposlední řadě naše vlastní zkušenosti,jakožto sportovců, nám udaly jasný směr.

Jsme tým v srdci Evropy. Sdílíme vášeň pro sport a naše vášeň je dokonalý produkt. Společně s naší komunitou jsme vyvinuli produkt, který je trvanlivý a univerzální.

"Ani málo, ani moc" - to je přesně myšlenka stojící za WITEBLAZE. Znamení vysokou funkčnost, nekompromisní kvalitu a čistý design.

IDENTIFIKACE ZNAČKY

WITEBLAZE je o pocitu svobody, vášně a radosti, který vyvolává výhradně sport, o bezstarostné zábavě, vnitřní rovnováze a o tomto neobyčejném stavu mysli. Asociuje sluncem zalité studio jógy, joggingové trasy na čerstvém ranním vzduchu, křišťálově čistá horská jezera nebo pocit těsně před zdoláním vrcholu. Taktéž popisuje WITEBLAZE testování svých fyzických hranic, dosažení další úrovně, překonávání vlastních možností a dosažení svých cílů. A to vše ne nutně o samotě, ale také jako společný zážitek. "It's burning white-hot" říkají Američané, když je něco obzvlášť rozžhavené - a to je přesně to, co WITEBLAZE znamená. To je přesně to, za čím si stojíme.

WITEBLAZE - ZNAČKA

WITEBLAZE distribuuje SPORT 2000.

Název značky se skládá ze slov "w(h)ite" a "blaze".
Zatímco "w(h)ite" odkazuje na aspekty, jako je lehkost, nové začátky a srozumitelnost,  "blaze" představuje emocionální, vášnivou stránku sportu a znamená sílu a vůli, oheň, který hoří ve všech sportovcích a pohání je.

"To blaze a trail" také znamená dláždit cestu, odvážně jít vpřed a uvádět věci do pohybu. To je přesně to, co WITEBLAZE představuje: vytváříme nové povědomí, prosazujeme nový přístup a neustále přehodnocujeme pojem "sportovní vybavení". S WITEBLAZE oslovujeme nejen outdoorové nadšence nebo zapálené běžce, ale také lidi, kteří si zajdou rádi do fitka. Naše značka je všestranná a přitom vždy jasně rozpoznatelná. Je moderní, progmatická, multifunkční, orientovaná na výkon a přímočará.

PRODUKT & DESIGN

WITEBLAZE nabízí podled na vybavení, obuv a textil ze všech úhlů.

Zaměřujeme se na rovné linie, lehkost, čistý a nadčasový design a záměrně vytváříme možnost vzájemného propojení mnoha našich výrobků.

Pečlivě vybrané a důmyslně navržené profesionální produkty účinně doplňují naše portfolio.

Použitý designový jazyk a barevné palety jsou vybrány tak, aby zaujaly z dlouhodobého hlediska.

CÍLOVÁ SKUPINA & CENY

WITEBLAZE spojuje všechny důležité sporty pod jednou střechou.

Vždy máme v povědomí potřeby moderních sportovců, a proto nezáleží na tom, jak intenzivní nebo pokročilý je daný sport, ani na tom, zda se daná aktivita odehrává v uvnitř v tělocvičně nebo venku v horách za každého počasí.

Nabízíme poctivý poměr ceny a kvality.

PRO KOHO

 ženy, muži, děti, unisex

NA CO

outdoor, turistika, běh, trailový běh, koupání, cyklistika,zimní sporty, fitness, jóga, rekonvalescence, sportovní styl, volný čas, raketové sporty, lezení, funweel, cestování, kempování 

ŠTÍTKY & BALENÍ

  • používání udržitelných balících materiálů
  • redukce nepotřebných balících komponentů
  • čistý a moderní designový jazyk

UDRŽITELNOST & CSR

Jsme hrdí na dlouholeté partnerství s rodinnými podniky a regionálními poskytovateli služeb, přičemž dbáme na uvědomělý přístup k cestování, odběru vzorků a výrobě.

ZDROJE - Zaměření na odpovědné využívání surov, materiály bez freonů a obaly šetrné k životnímu prostředí.


VÝROBA - V Evropě, kdykoli je to možné.


VÝROBEK - Odolný, různě kombinovatelný, umožňující maximální pohodlí.

ZA TÍM SI STOJÍME

Naši značku charakterizují níže uvedená klíčová slova, která určují směr a vizi designu naší značky a definují její podstatu.

pragmatismus
multifunkčnost
čistý design
transparentnost
nadčasovost
odolnost
otevřenost
zodpovědnost ke klimatu
upřímnost
produkty ze všech úhlů
partnerství
kombinovatelnost