Watch List: Nejlepší trenéři
za zápěstí!

Přehled

Zveřejněno  18.06.2020, doba čtení: 2 minuty

To, čemu se říká sportovní hodinky, je ve skutečnosti plně vybavený tréninkový počítač, který monitoruje, vyhodnocuje a optimalizuje tvé sportovní aktivity. A protože se dnes bez sportovních hodinek neobejde žádný profesionální ani amatérský sportovec, vzali jsme si pod drobnohled čtyři modely.

Polar a Suunto jsou přední finští výrobci multisportovních hodinek, které jsou ideálním předpokladem pro dokumentaci tvých tréninkových pokroků. Zde najdeš orientační přehled. Více informací o tom, který model nejlépe podpoří tvéosobní cíle, ti sdělí tvůj expert SPORT 2000.

Profesionální multisportovní hodinky Polar Vantage V

Hodinky Polar Vantage V jsou skutečně profesionální multisportovní a triatlonové hodinky pro sportovce, kteří se obejdou bez chytrých gadgetů. Integrované GPS, optické měření tepové frekvence nové generace, funkce Running Power na zápěstí, Training Load Pro, Recovery Pro a pokročilé tréninkové funkce dělají z vodotěsných hodinek Polar Vantage V dokonalého tréninkového partnera pro ambiciózní sportovce. Výdrž baterie je působivá - v tréninkovém režimu vydrží 40 hodin. S aplikací Polar Flow můžeš dokonale analyzovat, vyhodnocovat a upravovat svůj trénink.

Fitness hodinky Polar Ignite

Hodinky Polar Ignite jsou fitness hodinky pro všechny, kteří chtějí překonat své limity. Zaznamenávají všechny relevantní hodnoty, jako je srdeční frekvence, variabilita srdeční frekvence, dechová frekvence, stav regenerace, kvalita spánku a intenzita tréninku, do celkového obrazu a určují tvou aktuální denní formu. S ohledem na tvou fyzickou kondici jsou pak navrženy individuálně přizpůsobené kardio a silové tréninky. Díky inovativnímu konceptu a dalšímu rozšířenému měření tepu jsou hodinky Polar Ignite skutečně tvým osobním trenérem na zápěstí.

Suunto 9 Baro

Odolné multisportovní hodinky GPS s dlouhou výdrží baterie a barometrickým měřením nadmořské výšky byly navrženy a vyrobeny pro požadavky profesionálních sportovců. Při zapnutém GPS dokáže tento zázračný přístroj nahrávat po dobu 25 až 120 hodin a na základě historie aktivit ti chytře připomene stav baterie. Hodinky Suunto 9 Baro s množstvím funkcí a sportovních režimů se stanou tvým spolehlivým partnerem při všech dobrodružstvích.

Suunto 5

Kompaktní hodinky s GPS a dlouhou výdrží baterie jsou vybaveny sportovními funkcemi pro záznam tréninku a sledování tvých pokroků. Hodinky zaznamenávají všechny aktivity po celý den, včetně kroků, kalorií, námahy a spánku, takže si můžeš být jistý, že jsi svěží a připraven na další sportovní aktivitu. Hodinky Suunto 5 umí vše, co by moderní sportovní hodinky s GPS měly umět.