LOWA - vyražte za dobrodružsvím!

Naše tipy do přírody a co vzít s sebou na výlet!

Hory, lesy, příroda - no prostě pohoda. A na tebe čekají nezapomenutelná dobrodružství!

Už víš, kam se chceš vydat a tvé LOWA boty už jsou taky připraveny k odchodu? Ale ještě než se vydáte na cesty, máme pro tebe pár praktických tipů!
 
  

 


Batoh balím ... a nevím, co do něj?
 • plná lahev: nebo raději dvě? Jak dlouho budete na cestách? Dle toho naplánujte také dostatečné množství tekutin.
 • náhradní oblečení: prodyšná bunda a lehká funkční mikina 
 • sluneční krém, brýle, lehký šátek nebo čepice, lehké rukavice
 • mini lékárnička, mobil, čelovka, nůž, peníze a průkaz totožnosti
 • proviant: hlad nebo problémy s krevním tlakem  ... zde pomůže zdravá svačina v podobě muesli tyčinky, jablka, hroznového cukru apod.
 • u vícedenní túry: lehký spacák, malý ručník, náhradní oblečení, mycí potřeby vč. kartáčku a pasty na zuby  
Signály, že se blíží špatné počasí
 • mění se směr větru a přibývá na síle
 • ranní mlha stoupá stále více nahoru a nemizí 
 • pohled na oblohu a formace oblak (mraky typu cumulus=kupy) 
 • větší počet žížalek a dalších "vlhko-milujících" zvířátek 
 • padající tlak vzduchu
 • vlaštovky létají nízko, velice dobrá viditelnost do dálky

All Terrain Sport

Ideální pro ty, kteří to berou sportovně!
MADDOX GTX® LO
- tyhle multifunkční boty jsou perfektní volbou pro každý druh sportu a optimálně je využijete při vycházkách, speedhikingu, při cyklistice nebo při běhu v moderátním horském terénu - prostě (skoro) všude.

A stejně neporazitelní jsou tito "všeumělci" co se funkčních vlastností týká a vy tak můžete ocenit přednosti vysoce kvalitního prodyšného mesh v kombinaci s voděodolnou membránou
GORE-TEX®, díky níž budete v suchu, když se zapotíte a samozřejme při dešti nebo v mokrém terénu. A inovativní profilová podrážka LOWA-Enduro-Evo se postará o to, že budete mít na konci dne v nohách určitě víc kilometrů, než jste měli v plánu!
 
PÁN. 
   
DÁM. 


 

All Terrain Classic

Univerzální společník!
RENEGADE GTX® MID 20 -  multifunkční obuv, která je ideální na turistiku ve středně těžkém terénu, na procházky, rodinné výlety, na kolo, ale i na vaše volnočasové aktivity.

Podrážka Vibram zprostředkuje super "grip" neboli přilnavost k povrchu a "posláním" konstrukce LOWA-MONOWRAP® je zajistit potřebnou oporu a stabilitu. Tyhle boty upoutají také promyšlenými designovými a funkčními prvky stejně jako vysoce kvalitními a pevnými měděnými šněrovacími háčky. O nejlepší ochranu při každém počasí a o suché nohy se postará kombinace nubukové kůže a prodyšné voděodolné membrány Gore-Tex®.
Backpacking 

Ideální společník do těžkého terénu!
TIBET GTX® Ws - tento model se cítí doma v náročném horském terénu, na dlouhých extrémních trekových výšlapech doma i ve světě, kde máte v batohu naloženo nějaké to "kilo" navíc. A kdo se nerad klouže - podrážka Vibram umožňuje uchycení nových typů vázacích maček s páskovým vázáním.

V těžkém terénu absolutně nepostradatelná: prodyšná a voděodolná podšívka GORE-TEX® pro suché nohy po celý den. A již zmiňovaná podrážka Vibram s "ofi" názvem Vibram®  „Masai“ kombinuje hrubý gumový profil pro zdrsněné brzdění a vylepšený odraz a samočistící horolezecký běhoun. Proto tyto boty zaručují perfektní grip v absolutně každém terénu!


 
PÁN. 
       DÁM.  
Nahoru