Zanier HEAT - už nikdy víc bez vyhřívaných rukavic!

Inovace v té nejfajnovější podobě

Studené prsty trápí nejednoho z nás, ale ... díky novým technologiím, které v tomto případě představují vyhřívané rukavice, zvládnete tento problém levou zadní.
Mnoho značek je již nabízí - vyhřívané rukavice, které díky integrované baterii zahřejí vaše ruce. Ale nejsou to jenom lyžaři, kteří je milují! Využijete je i při dalších zimních sportech a především ženy, které "trpí" více než mužská část pokolení na ně určitě nadají dopustit. Ať při lyžování, sáňkování, skialpové túře, na běžkách nebo při návštěvě adventního trhu - rukavice vás budou hřát až 10 hodin a nabízí mnoho předností.

Přednosti vyhřívaných rukavic:
  • větší komfort v podobě tepla
  • více bezpečné
  • možnost nošení při různých sportech i ve volném čase
  • konstantní teplo po několik hodin
  • nastavitelný stupeň výhřevu
  Technologie první třídy – HEAT.ZX 3.0 & HOT.ZX 3.0
Modely HEAT od ZANIER jsou opravdovou horkou novinkou, která nenechá chladného žádného sportovce. Rakouská tyrolská značka Zanier má mnohaleté zkušenosti a nové modely HEAT.ZX 3.0 a palčáková verze HOT.ZX 3.0 představují inovativní rukavice, které garantují konstantní teplo po mnoho hodin, rukavice se prezentují stylově a poskytují současně maximální komfort a bezpečí a zábavu. 
  

A jak to funguje? Technologie výhřevu od ZANIER bazíruje na inovativních textilních výhřevných elementech s výjimečnou řídící elektronikou. Lehké, ale robustní lithiové baterie (hmotnost pouhých 60 g) hřejí až 10 hodin a nabízí tři stupně výhřevu.  
Baterie je schovaná zcela nenápadně v manžetě rukavice a obsuha tohoto topeníčka je opravdu jednoduchá - a sice pomocí tlačítka přímo na baterii. Lampička v podobě ohně informuje o vybraném stupni výhřevu (žlutá, oranžová, červená) a prosvítá perforovaným materiálem. Součástí produktu je samozřejmě USB-nabíječka, která baterie přes noc zahřeje a vy můžete příští den vyrazit znovu vstříc zimním dobrodružstvím.   

Vyhřívané rukacice HEAT.ZX 3.0 a palčáková verze HOT.ZX 3.0 jsou robustní a odolné proti oděrů a nárazům. Můžete je použít jak s "topením", tak i bez a čekají na vás jen ty top nejlepší materiály: 
  • nejjemnější kůže kozinka
  • komfortní 4-way streč   
  • měkká, lehká a teplá ZA LOFT izolace
  • ZA TEX membrána pro suché ruce
  • pásek pro nastavení potřebné šířky

  Co by vás mohlo dále zajímat:

Salomon Full Custom Shell
Salomon Full Custom Shell
Perfektně na míru tvarovaná lyžařská obuv během několika minut – to je možné s pomocí technologie Salomon Full Custom Shell. Jak vypadá proces tvarování se dozvíte zde
Atomic Memory Fit
Atomic Memory Fit
Individuální přizpůsobení lyžařské obuvi tvaru nohy je možné díky technologii Memory Fit, která způsobila na trhu s lyžařskou obuví opravdovou revoluci
Nahoru