Scott E-Scale 920

Perfektní kombinace elektrického a vlastního svalového pohonu

Integrativní design, absolutní jízdní komfort a vysoce výkonné technické komponenty, díky nimž zažijete E-Scale 920 od Scott jako mutifunkční talent se spoustou možností nasazení.

Integrativní design

Díky novému integrativnímu designu se postará Scott o vyšší efektivnost, vylepšenou stabilitu a vyvážení kola, dlouhou životnost a nadchne vás sportovním designem.
Baterie a rám jsou „galantně“ uschovány v rámu elektrokola a vy tak nasedáte na elegantní pedelec s puristickým designem; na kolo, které se díky „schované“ baterii skoro neliší od klasického horského kola.
Důležitější než design a optika jsou samozřejmě funkčnost a technické vlastnosti. Zde na vás čeká minimálně 100% výkon, vylepšená efektivita a nejlepší možné vyvážení.í. 

Motor & baterie

U motoru a baterie vsadil Scott na předního špičkového jezdce Bosch v podobě motoru Performance CX 250W s 500W baterií.
Baterii lze snadno vyjmout a opět vsadit a znovu nabitá je v rekordním čase 4 hodin.
Nejvyšší hodnota točivého momentu, centrální umístění baterie pro vyvážené těžiště a konstantní sportovní výkon i v nejnáročnějším terénu – to jsou plusy nové vysoce výkonné baterie linie Performance CX. 

Komfort

Ležérní Off-Road konstrukce zvyšuje komfort při jízdě a vaše nové kolo je doma na každém povrchu, v každém terénu a dovede vás k vytouženému cíli také v džungli města. O pohodovou pauzu se postará také integrovaný stojánek.

Technické detaily
  • E-Scale alu rám
  • Rock Shox 100/120 mm vidlice
  • SRAM NX 11 převodů  
  • Bosch CX, 500 Wh s baterií integrovanou v rámu
  • Shimano kotoučové brzdy
  • Kevlar pláště od Maxxis nebo Schwalbe  

Co by vás mohlo dále zajímat:

Cyklistické novinky High Colorado
Cyklistické novinky High Colorado
Nová cyklistická kolekce High Colorado je tu! Horská, trekingová, městská kola pro hobby sportovce i cyklo profesionály. Navíc oblečení a doplňky v podobě ochranné helmy apod.
Cyklistická kolekce oblečení Miles
Cyklistická kolekce oblečení Miles
Nová cyklistická kolekce značky Miles umožňuje jízdu na kole bez hranic. Všechny textilie jsou spojením funkčnosti, kvality a svěžího designu.
LÖFFLER hotBOND® reflective - na první pohled nepřehlédnutelní!
LÖFFLER hotBOND® reflective - na první pohled nepřehlédnutelní!
Žádné švy, nic netlačí, nic se neodírá a nedráždí pokožku plus více bezpečnosti a lepší viditelnost díky 360-stupňové viditelnosti. Všechna spojení materiálů bez použití jehly a nití jsou extrémmě pevná a elastická jako sám materiál a ultra plochá
Nahoru