LÖFFLER hotBOND® reflective - na první pohled nepřehlédnutelní!

Žádné švy, nic netlačí, nic se neodírá a nedráždí pokožku plus více bezpečnosti a lepší viditelnost díky 360-stupňové viditelnosti. Všechna spojení materiálů bez použití jehly a nití jsou extrémně pevná a elastická jako sám materiál a ultra plochá.

Technologie hotBOND® představuje vysoce elastický materiál beze švů. Jednotlivé materiály jsou spojeny namísto jehly a nití ultrazvukem.

Novinkou je, že tato spojení díky speciální technice zpracování odráží světlo - reflektují. A vaše kalhoty, tights a trička a vy v nich jste viditelní ze všech stran. Vše pro více bezpečí a pohodlí!

 


Tato ultrazvuková spojení se vyznačují jedinečnou pevností, stejně vysokou elasticitou jako sám materiál a spojení jsou ultra plochá. Reflexní body se ukážou v celé kráse a světle (které reflektují) až při kontaktu a ozářejí vašeho oblečení - jinak LÖFFLER zůstává o osvědčeného a decentního designu pod mottem "V jednoduchosti je krása". Všechny výrobky hotBOND® reflective jsou vyrobeny ze 100% v hlavním sídle firmy v Horním Rakousku.

A při jakém sportu si můžete tyto textilie vychutnat? Zde spíš vyběhat a vyjezdit na kole! Cyklistické kalhoty a trikoty stejně jako trička kolekce jaro/léto 2018 čekají na váš (jistě pozitivní :-) feedback.Co by vás mohlo dále zajímat:

Cyklistické novinky High Colorado
Cyklistické novinky High Colorado
Nová cyklistická kolekce High Colorado je tu! Horská, trekingová, městská kola pro hobby sportovce i cyklo profesionály. Navíc oblečení a doplňky v podobě ochranné helmy apod.
Cyklistická kolekce oblečení Miles
Cyklistická kolekce oblečení Miles
Nová cyklistická kolekce značky Miles umožňuje jízdu na kole bez hranic. Všechny textilie jsou spojením funkčnosti, kvality a svěžího designu.
Scott E-Scale 920
Scott E-Scale 920
Integrativní design, absolutní jízdní komfort a vysoce výkonné technické komponenty, díky nimž zažijete E-Scale 920 od Scott jako mutifunkční talent se spoustou možností nasazení
Nahoru