Filozofie

Žijeme pro sport!


Náš slogan vystihuje to, co charakterizuje všechny SPORT 2000 obchodníky: síla poradenství, orientace na prvotřídní servis a autenticita ve spojení s osobností samotného obchodníka. Pro nás existuje pouze jeden cíl: spokojený sportovec.
Blízkost k zákazníkovi.
Naší silnou stránkou je spolupráce na regionální úrovni, protože ze zkušeností víme, že přímý osobní kontakt se zákazníkem je rozhodujícím faktorem.
Síla poradenství.

Víme, že sport si lze vychutnat pouze, když souhlasí výbava – u začátečníků stejně jako u výkonnostních sportovců. S více než 428 prodejnami jsme silný partner ve Vaší blízkosti s širokou nabídkou služeb, jsme partner, u kterého najdete perfektní sportovní výbavu a služby: od nastavení vázání a zapůjčení lyží, přes nabídku kol a servisu až po specifickou analýzu nohou, výplet raket a mnohem více.

Vášeň.

Naši obchodníci si najdou čas, vyslechnout Vaše přání a pomohou Vám s výběrem. Protože většina  z nich jsou sami nadšení sportovci, kteří využívají každou volnou minutu, aby se mohli věnovat svému oblíbenému sportu. My žijeme pro sport! Proto víme, co sportovec – Vy – potřebujete.

Nahoru