Salomon Speedcross 5 - nová generace legendární trailové obuvi

Legendární trailová obuv
Historie, stabilita a 100% výkon od roku 2006. 

Vylepšit  stávající legendární  a dobře fungující špičkový model je těžký úkol, ale právě to se v utajované francouzské laboraři podařilo! Nejnovější generace terénní obuvi Speedcross 5 se vrací zpět k základním zdrojovým vlastnostem a využívá exaktně ty , jež s této obuvi udělaly běžeckou legendu.

Co se výkonu týká nabízí Speedcross 5 vylepšený grip, dynamický svršek s perfektním přilhnutím k noze s vylepšenou stabilitou, agresivnější profil podrážky s větším prostorem mezi kolíky a aktualizovanou geometrii, jež zaručuje vynikající odraz a brzdnou sílu na každém druhu povrchu. Oblast paty obepíná nohu jako kokon a běžec zažije perfektní odraz a stabilitu. Speedcross  5 se kromě toho vyznačuje kompletně lepenou konstrukcí s oddělenými Sensifit vklady a dostatkem místa v oblasti prstů pro přirozený průběh běžeckého pohybu a potřebný komfort.

Designérům ze Salomonu se také na první pohled podařilo upoutat novými barvami a vnější konstrukce: vyšší forma a velká ochrana špičky se navrací k původní siluetě s důrazem na agresivnější grip obuvi.
Nové Speedcrossy v zářivých barvách vyzařují na první pohled perfektní výkon, běžecké nadšení, komfort a autenticitu. 

Produktové vlastnosti:
  • stélka Ortholite® 
  • SPEEDCROSS 5 obepíná pata pro bezpečný došlap a jedinečnou stabilitu. Mezipodrážka se silným odpružením zaručuje výjimečný zpětný přenost energie a nabízí neuvěřitelnou stabilitu.
  • perfektní přilnavost k povrchu díky profilu kolíkům Chevron. Podrážka SPEEDCROSS 5 je plná kolíků s dostatkem meziprostoru a spolu s přepracovanou geometrií nabízí  bezvadný odraz a brzdnou sílu a celkově vylepšený grip ať už se pohybujete v jakémkoli terénu
  • jedinečná konstrukce
  • rychlošněrování Quicklace™
  • kompletně lepená konstrukce SPEEDCROSS 5 v kombinaci s technlologií SensiFit™ a vy zažijete obuv, která obepíná nohu jako druhá kůže, je komfortní a reaguje na pohyb vašich nohou jako žádná jiná.  
Nahoru