Pro děti na všední i nevšední den

Podzimní "must haves" pro děti

Podzim se už začíná pomalu hlásit a sluníčko – i když svítí – už nás nehřeje s takovou intenzitou jako v létě. Dětem začala škola a maminky ráno řeší, co dětem obléknout, aby jim nebyla při cestě do školy  (a ráno už někdy opravdu přituhuje)  zima – no prostě kraťasům a sandálům už letos odzvonilo.
 

Oblečení: funkční & prodyšné 

Ráno bývá chladno a proto vsaďte u chystání oblečení na cibulový princip - na kombinování několika vrstev oblečení. Hlavní předností cibulového principu je svléknutí nebo znovu obléknutí svrchní popř. střední vrstvy a zabránění pocení nebo naopak chladu. Vybírejte prodyšné materiály s optimální regulací tělesné teploty, ve kterých se naše živé děti nebudou potit.
Nezapomeňte na ochranu hlavy! Když je ještě horko na klasickou čepici, můžete zvolit multifunkční šátek, který lze nosit jako nákrčník nebo na hlavě jako lehkou čepici.

Boty: i malá noha potřebuje velkou ochranu!
Proto musí být dětská obuv měkká, ale robustní, multifunkční a odolná proti oděru. Je-li navíc voděodolná, nemusíte se vy a vaše děti obávat ani deště, ani mokrého a blátivého terénu.
 
A "last but not but least" - náš seznam praktických podzimních„must haves“ pro děti od High Colorado: 
High Colorado kapsička na krk
High Colorado kapsička na krk
Praktická! Co praktická! Nepostradatelná je kapsička na krk od High Colorado, do které mohou děti uschovat peníze na svačinu, kapesník, klíč apod.
High Colorado ledvinka ALLROUND
High Colorado ledvinka ALLROUND
Klasická a praktická je ledvinka ALLROUND od High Colorado! Hlavní kapsa a přední kapsa a délkově nastavitelný popruh - někdy stačí ke štěstí jen to nejdůležitější!
HIGH COLORADO lahev TRITAN
HIGH COLORADO lahev TRITAN
Ideální pro outdoorové, sportovní a další volnočasové aktivity. High Colorado - exkluzivně v prodejnách SPORT 2000.
HIGH COLORADO pláštěnka na batoh
HIGH COLORADO pláštěnka na batoh
Ne každý den je slunečný a zde se může jako praktická prokázat pláštěnka na batoh, která ochrání povrch a obsah před mokrem.
High Colorado bunda do deště NIZZA
High Colorado bunda do deště NIZZA
Především na podzim nepostradatelná! Bunda do deště, kterou lze sbalit do malého objemu, přibalit do aktovky nebo do batohu.
High Colorado multifunkční šátek ZWIESEL
High Colorado multifunkční šátek ZWIESEL
Praktický a lehký multifunkční šátek.
High Colorado bunda do deště CANNES-K
High Colorado bunda do deště CANNES-K
Bunda do deště CANNES-K od High Colorado je praktická především na jaře a v létě - kdy se déšť objeví často stejně rychle jako se ztratí! Navíc je sbalitelná do malého objemu
Nahoru