Škola volá!

V suchu za každého počasí a na každém povrchu!


Do školy pěšky a být v pohodě (a ne na vodě) za každého počasí - to slibuje dětská/juniorská obuv XA Elevate a XA Elevate CSWP od Salomon. Tato multifunkční obuv disponuje mnoha funkčními vlastnostmi a je perfektní nejen na cestu do a ze školy, ale také na lehkou turistiku nebo volný čas. S dětskou obuví od Salomon si děti užití báječný den venku!  

 


XA Elevate CSWP Kids & Junior

Dětská/juniorská obuv XA Elevate CSWP Kids slibuje dobrodružství bez překážek! Stabilita na rovném i nezpevněném povrchu, za hezkého počasí i za deště – boty Salomon přesvědčí kvalitou, na kterou je spoleh!.

XA Elevate CSWP Kids 
  • ve velikostech: 26-30
  • hmotnost: 280 g (30)
XA Elevate CSWP Junior
  • ve velikostech: 31-38
  • hmotnost: 232 g (31)  
V několika barvách!

               

Produktové vlastnosti

Agilita
Konstrukce Sensifit zajišťuje optimální oporu noze, aniž by omezovala v pohybu přičemž konstrukce Advanced Chassis v kombinaci Energy Cell+ zajišťuje stabilitu a rychlé reakce. 
Ochrana
Profeel Film chrání chodidlo při chůzi v nerovném a kamenitém terénu a ochrana špičky a postranní gumové panely jsou ideální také pro chůzi v blátivém a mokrém terénu a nabízí obuvi potřebnou ochranu před poškozením.  
Grip neboli dobrý kontakt s povrchem
Profilová podrážka Premium Wet Traction Contagrip nabízí oporu a protiskluzové vlastnosti v každém terénu. Scrambling zóna v přední části obuvi umožňuje vylepšený kontakt s povrchem a je na ni absolutní spolech v každém, i nerovném a kamenitém terénu.

   


Nahoru